Jsme spolehlivá firma
Na trhu od roku 2005!
Na našich klientech nám záleží! A proto Vás nenecháme ve štychu a budeme s Vámi při kontrole státního orgánu nebo při šetření úrazů či nehod.

Nepřehlédněte

Odborný seminář1.února 2018 - Odborný seminář
Společně se vzdělávácím centrem ATVA jsme pro Vás připravili odborný seminář se zaměřením na Bezpečnost a ochranu zdraví při práci s dětmi a žáky, který se bude konat 18. února 2018.
Seminář Bezpečnost a ochrana zdraví při práci s dětmi a žáky
PF 201821.prosince 2017 - PF 2018
Vážení obchodní přátelé,
děkujeme za spolupráci v roce 2017,
přejeme krásné Vánoce a do nového roku 2018
hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.
PF 2018
Seminář o bezpečnosti při pořádání školních a mimoškolních akcí6.října 2017 - Seminář o bezpečnosti při pořádání školních a mimoškolních akcí
Zveme Vás na seminář "Zajištění bezpečnosti při pořádání školních a mimoškolních akcí" pořádaný Krajským zařízením pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a povede jej odborník v BOZP Lenka Hlaváčová Charvátová, který se koná 30.11.2017 v Opavě.

Ať už pořádáte školní nebo mimoškolní akce, pořádáte tábory, dětské kluby a podobně, tak pro Vás je určen tento seminář, kde se nejen seznámíte se základní legislativou ohledně bezpečnosti.

Veškeré informace o semináři, včetně programu a přihlášky, naleznete na webu KVIC.
Cena kurzu je 1 490,-
Neváhejte! Volná místa rychle mizí!
Kniha úrazů31.srpna 2017 - Kniha úrazů

Školy! Máte už knihu úrazů?
 Jak používat knihu úrazů:

Knihu úrazů můžete mít na více místech ve škole (družina, tělocvična, domov mládeže, praktická výuka, ŠVP, výlet) při úraze žáka a po jeho ošetření zajistí příslušný učitel nebo dozorující osoba záznam o úraze, stránku vytrhne a předá odpovědnému zaměstnanci, který záznam očísluje a chronologicky eviduje všechny školní úrazy na jednom místě (např. desky nebo šanon). Tím zajistíte, že školní úraz bude zapsán co nejdříve a předán na jedno centrální místo.

Kniha úrazů

 

Pokud si záznam o školním úraze vyžádá zákonný zástupce, uděláte mu kopii aniž budete muset mazat nebo přelepovat jména a osobní údaje žáků, kteří mají úraz zapsán na stejné straně.

Knihu lze objednat na info@lmconzulting.cz za 35,- vč. DPH. + poštovné.

Konference pro ředitele a pedagogy MŠ16.května 2017 - Konference pro ředitele a pedagogy MŠ
Koncem března se konala již 11. konference pro ředitele a pedagogy mateřských škol pod záštitou měsíčníku Poradce ředitelky mateřské školy. Na této konferenci přednášela i Lenka Hlaváčová Charvátová.
Konference MŠ ve světle nové legislativy byla na přání pedagogů a ředitelů zaměřena na českou legislativu. Nechyběla přednáška na téma Bezpečnost v mateřské škole v podání jednatelky společnosti L+M Conzulting, s.r.o. Lenky Hlaváčové Charvátové.
Proběhlo školení bezpečnosti práce provozních zaměstnanců školských zařízení20.února 2017 - Proběhlo školení bezpečnosti práce provozních zaměstnanců školských zařízení
První školení bezpečnosti práce provozních zaměstnanců škol máme za sebou. Podívejte se na krátký popis a fotografie z akce.
Máme za sebou úspěšné první školení provozních zaměstnanců škol, které proběhlo ve spolupráci s firmou Charhas na Gymnázium Thomase Manna v Praze. Účastníci školení si kromě nových znalostí odnesli také spousty užitečných materiálů a osvědčení o absolovování školení s chemickými látkami, práce ve výškách a elektrickém zařízení.

Intenzivně pro Vás připravujeme další školení, zejména pro zaměstnance ve školství. Pokud by jste měli námět na školení nebo prostě jen problém z oblasti BOZP a PO, který nevíte jak řešit nebo si nejste jistí, určitě nám dejte vědět.

Pár fotografií z proběhlého školení.
Ztracenka13.července 2016 - Ztracenka
Já vím, jako rodiče nebo prarodiče máme ty naše „miláčky“ uhlídat, ať se děje co se děje. Jenže, někdy se tak stane, hodně lidí v obchodním centru, náměstí, na výletě nebo letišti, jeden pohled jinam než na syna či vnuka, lákadlo v podobě hračky nebo něčeho zajímavého a je to!
ZtracenkaMalý rarach je z dohledu a má strach on i vy! A neumí ještě říct pořádně jak se jmenuje a telefonní číslo to taky hned tak neumí. Tak máme ZTRACENKU. Reflexní pásek na ruku malého nezbedy, nebo na jeho batůžek s jeho jménem a telefonem na toho, komu se ztratil.
Na myšlenku mne přivedly maminky malých dětí a tak jsem je objednala a máme je pro Vás k dispozici. Pokud máte někdo zájem dejte vědět na info@lmconzulting.cz nebo   charvatova@lmconzulting.cz
Spolehlivá firma24.června 2016 - Spolehlivá firma
Získali jsme certifikát spolehlivá firma
 

Napište nám

Odesláním fomuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů.

  Opište kód

Jsme na sociálních síťí
K.A.H. Studio