Jsme spolehlivá firma
Na trhu od roku 2005!
Na našich klientech nám záleží! A proto Vás nenecháme ve štychu a budeme s Vámi při kontrole státního orgánu nebo při šetření úrazů či nehod.

L+M Conzulting, s.r.o.

V oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany pracuji více jak 25 let, první zkoušku jako požární technik jsem složila pod Ministerstvem dopravy a spojů 17. listopadu 1989! Do mateřské dovolené jsem pracovala jako technik PO pro Dopravní podnik-Metro, trasa B. Po mateřské a s dětmi jsem začala pracovat samostatně jako OSVČ a v roce 2005 jsem založila společnost L+M Conzulting, s.r.o.

Svou pozornost věnuji bezpečnosti ve školách a školských zařízení. Přispívám do odborných časopisů (např. Poradce ředitele mateřské školy) a jsem externím lektorem Nakladatelství FORUM.
Lenka Charvátová
Lenka Hlaváčová Charvátová
jednatelka

 

Jsme rodinnou firmou, kdy Vám budeme garantovat, že do Vašeho zázemí, interních prostor budou vstupovat jen stále stejní pracovníci (u nás fluktuace nehrozí).


Zajišťujeme

Plnění zákonných povinností klienta na úseku PO a BOZP vyplývajících z platných právních předpisů. Budeme Vám poskytovat poradenství tak, aby jste plnili své povinnosti vyplývající z platných právních předpisů zejména z oblasti BOZP a PO tj. především:

a) ust §§101,102,103,104 a 105 zákona 262/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů (ZP)
b) ust. §§5,6,15,16a odst.. 1 zákona 133/1985 Sb. ve znění pozdějších předpisů

Co pro Vás můžeme udělat?

Zajistíme bezpečnost práce, požární ochranu, revize a kontroly hasicích přístrojů a hydrantových systémů a pokud potřebujete vybavit hasicími přístroji, zajistíme namontujeme a budeme je pravidelně kontrolovat. Pokud máte pobočky v dalších městech České republiky, není problém, kontrolu i školení provedeme dle Vašich potřeb a požadavků.

Pokud jste škola státní či soukromá, pomůžeme vám nejen s bezpečností a ochranou zdraví zaměstnanců, ale i dětí, žáků a studentů.

Tak nás neváhejte kontaktovat, zeptejte se, pro jednorázovou nabídku či dlouhodobou spolupráci, jsme tu pro Vás!

Napište nám

Odesláním fomuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů.

  Opište kód

Jsme na sociálních síťí
K.A.H. Studio