Jsme spolehlivá firma
Na trhu od roku 2005!
Na našich klientech nám záleží! A proto Vás nenecháme ve štychu a budeme s Vámi při kontrole státního orgánu nebo při šetření úrazů či nehod.

Školení

Dle zákona č.262/2006 Sb.  zákoníku práce, je zaměstnavatel povinen zajistit školení BOZP (bezpečnosti práce).

Spousta zaměstnavatelů bere školení BOZP a PO na lehkou váhu a podceňují tak riziko vzniku pracovního úrazu. Pouze kvalitní školení sníží riziko úrazu pracovníka!

Naším klientům nabízíme individuální prezenční školení BOZP a PO přímo u nich ve firmě (či škole).  V případě potřeby zajistíme i školení online, avšak preferujeme individuální prezenční školení. Proč? Především každá firma, škola či školka má svá specifika, která v online školení nelze použít. Například učitelka základní školy asi opravdu nepotřebuje vědět o bezpečnosti při práci ve výškách a naopak stavební dělník moc nevyužije informace pro řidiče referenty.
Navíc, vaši zaměstnanci se mohou zeptat přímo na to, co je zajímá.

Školíme tak, aby to vaše zaměstnance bavilo a získané informace jim byli k užitku. Školíme bez zbytečné omáčky!

U některých našich klientů provádíme školení BOZP a PO i praktickými nácviky. Ať už se jedná hašením hasicím přístrojem nebo praktickým nácvikem první pomoci.

 

Školení nácviku evakuace budov

Pro naše klienty zajišťujeme preventivní nácviky evakuace budov. Jedná se o požární cvičení zaměřené na nácvik bezpečného opuštění prostoru (budovy, kanceláře, skladu, atd.) a prověření připravenosti požárních hlídek (reakce ostrahy atp.). Školení je vhodné i pro školská zařízení.


Školení použití hasicícho přístroje

Často slýcháme dotazy jak se s takovým hasicím přístrojem zachází. Proto jsme se rozhodli zařdit do našich služeb školení použití hasicího přístroje. Účastníci se pod dohledem odborně způsobilé osoby (k dispozici profesionální hasič) dozví rozdíly mezi druhy hasicíh přístrojů, jak se v konkrétní situaci zachovat a jak správně s HP manipulovat. Poté si účastníci sami vyzkouší v praxi hašení malého požáru!


Kurz hašení hasicícm přístrojem Školení první pomoci


Na požadavky klienta jsme schopni zajistit praktický kurz první pomoci. Rádi vyhovíme vaším požadavkům, co by Vás konkrétně zajímalo. Velký úspěch máme s kurzem první pomoci zaměřené na učitele ve školských zařízeních. Školení provádí odborní lektoři. Na školení lze objednat lékárničky a dalśí zdravotnický materiál se slevou!


Školení první pomoci


 

Napište nám

Odesláním fomuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů.

  Opište kód

Jsme na sociálních síťí
K.A.H. Studio