Jsme spolehlivá firma
Na trhu od roku 2005!
Na našich klientech nám záleží! A proto Vás nenecháme ve štychu a budeme s Vámi při kontrole státního orgánu nebo při šetření úrazů či nehod.

Požární evakuační plán a dokumentace zdolávání požáru

Požární evakuační plán upravuje postup při evakuaci osob, zvířat a materiálu z objektů zasažených nebo ohrožených požárem (§ 33 Vyhlášky 246/2001 Sb.). Bývá často podceňovanou součástí dokumentace požární ochrany.

Tvorba požárního evakuačního plánu

Vytvoříme vám evakuační plán z Vámi dodaných podkladů (plány objektu).

Dokumentace zdolávání požáru je zejména povinností majitele objektu, grafickou i textovou část zpracujeme buď jako podklad pro majitele objektu nebo za Vás jako majitele objektu budeme spolupracovat s nájemci ve Vašem objektu.

Grafický výstup

V průběhu tvorby plánů Vás několikrát kontaktujeme (v závislosti na obtížnosti a velikosti objektu) a zašleme ke schválení a kontrole vzor evakuačního plánu. Plány standardně tiskneme barevně na papír A4 (po domluvě i na A3). Součástí kalkulace ceny je laminace jednotlivých plánků nebo vložení do rámečku, dle Vašich požadavků. Evakuační plány od nás dostanete vždy v elektronické podobě!

Vzor požárního evakuačního plánu

Aktualizace evakuačních plánů

Plány Vám při jakékoliv změně rádi upravíme. Při malé změně a pouze přeposlání v el. podobě vám úpravu provedeme zdarma. Pokud si nebudete jisti s úpravou, neváhejte nás kontaktovat.

Pro školy a školky

Všem našim smluvním školským zařízením (včetně smluvním školám Lenky Hlaváčové Charvátové) nabízíme 30% slevu na evakuační plány! Pro jakékoliv dotazy nebo nezávaznou objednávku nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Odesláním fomuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů.

  Opište kód

Jsme na sociálních síťí
K.A.H. Studio